Цветовая схема:
C C C C
Шрифт
Arial Times New Roman
Размер шрифта
A A A
Кернинг
1 2 3
Изображения:
МЕНЮ  

НУ И ПОГОДА

 

  Хусусиятҳои забони барномасозӣ барои таълим

6964130a6e5a2ce8c5a7fab6251afd2e_L.jpg

2021-2040.jpg






Ҷадвали дарсӣ

ҶАДВАЛИ
 дарсҳо барои хонандагони 
Литсейи Президентӣ барои хонандагони болаёқати
Ҷумҳурии Тоҷикистон дар ш. Душанбе дар соли таҳсили 2020-2021

Синфи 2-Д

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:00 08:45 Русский язык Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
2 08:55 09:40 Родная речь Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
3 09:50 10:35 Государственный язык Кабинети 219 Сафарова Ҳуснигул Асҳобиддиновна
4 09:50 10:35 Государственный язык Кабинети 219 Панҷиев Файзулло Фатҳуллоевич
5 10:50 11:35 Математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
6 11:45 12:30 Логическая математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
7 13:00 13:45 Математика (изучение и работа с тестами) Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:00 08:45 Русский язык Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
2 08:55 09:40 Родная речь Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
3 09:50 10:35 Государственный язык Кабинети 219 Сафарова Ҳуснигул Асҳобиддиновна
4 09:50 10:35 Государственный язык Кабинети 219 Панҷиев Файзулло Фатҳуллоевич
5 10:50 11:35 Математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
6 11:45 12:30 Физическая культура Кабинети 219 Зиёев Р.А.
7 13:00 13:45 Логичекая математика Кабинети 219

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:00 08:45 Математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
2 09:50 10:35 Русский язык Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
3 10:50 11:35 Родная речь Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
4 11:45 12:30 Изобразительное искусство и труд Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
5 13:00 13:45 Изобразительное искусство и труд Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:55 09:40 Природоведение (окружающий нас мир) Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:00 08:45 Математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
2 08:55 09:40 Физическая культура Кабинети 219 Зиёев Р.А.
3 09:50 10:35 Русский язык Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
4 10:50 11:35 Родная речь Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
5 11:45 12:30 Пение и музыка Кабинети 219 Ниёзов Соҳибназар Ниёзович
6 13:00 13:45 Государственный язык Кабинети 219 Сафарова Ҳуснигул Асҳобиддиновна
7 13:00 13:45 Государственный язык Кабинети 219 Панҷиев Файзулло Фатҳуллоевич

Урок Время Предмет Кабинет Преподаватель
1 08:00 08:45 Русский язык Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
2 08:55 09:40 Родная речь Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
3 09:50 10:35 Логическая математика Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна
4 10:50 11:35 Государственный язык Кабинети 219 Сафарова Ҳуснигул Асҳобиддиновна
5 10:50 11:35 Государственный язык Кабинети 219 Панҷиев Файзулло Фатҳуллоевич
6 11:45 12:30 Английский язык Кабинети 219 Березина Анна Сергеевна
7 13:00 13:45 Русский язык (изучение и работа с тестами) Кабинети 219 Сулейманова Оиша Абдулхаевна